Nezařazené

Dolomiti Superski – ráj pro opravdové milovníky lyžování

Pokud chcete, aby se vaše dítě kvalitně naučilo lyžovat, pak není lepší místo než Dolomity, kde může pohodlně prozkoušet všechny své dovednosti, ať už lektorem naučené, nebo přírodou obdařené.

lyžování

Dolomity jsou skvělou hrdostí Itálie, abyste věděli, kde se vůbec ráj zvaný Dolomiti Superski nachází. O tom, že se jedná o ráj pro lyžaře, vás přesvědčí tato čísla: 450 vleků a 1200 kilometrů sjezdovek nejrůznějších obtížností. K jedinečnému zážitku z lyžování dostanete třešničku na dortu v podobě moderních areálů, na který je vidět, že si s nimi někdo dal záležet. Není tedy divu, že celá oblast Trentino je tak moc u lyžařů oblíbená.

inverno

Nesmím zapomenout na fakt, že nejméně 1000 kilometrů sjezdovek je uměle zasněžovaných! Díky tomu v této oblasti můžete lyžovat od prosince do dubna, což garantuje každý komplex.

Počasí v Dolomitech je pro lyžaře ukázkově příznivé. Můžete se těšit nejenom na slunné dny, ve kterých je radost lyžovat, snowboardovat, apod., ale také na překrásně romantické lyžování při sněhových přeháňkách.

val-di-fiemme2

Oblast Dolomiti Superski celkem zahrnuje dvanáct lyžařských komplexů. Pod Trentino spadá malebné Val di Fassa-Carezza, Moena-Tre Valli, Val di Fiemme a San Martino di Castrozza-Passo Rolle.

Proč tedy jezdit do oblasti Dolomit? Je to velmi prosté! Za příznivé ceny tady může lyžovat od začátečníka počínaje po profesionála konče a všechny kategorie dostanou ideální podmínky pro lyžování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*