Nezařazené

Lyžování a zimní dovolená 2010/2011

Zimní dovolená, konečně 🙂

A je to tady, zima se začíná pomalu hlásit o své slovo. Když se podíváme na počasí, jistě si musíme všimnout toho, že se již velmi výrazně ochladilo. Na horách jsme se potom už také dočkali několika sněhových přeháněk a prozatím slabší skromné nadílky. Není se čemu divit, máme již konec října a tak to tedy není nic neobvyklého. Mnohým z nás, s blížící se zimou, nastane mnoho starostí a povinností. Jsou však i takoví, kteří se každý rok nemohou dočkat prvních sněhových vloček. V tomto případě se jedná především o příznivce zimních sportů a radovánek vůbec. Tito si již brzy přijdou na své.

Pokud patříte do této skupiny, zcela jistě se vypravíte i letos na zimní dovolenou na hory. Většina těchto lidí, tráví dny volna aktivně. Prakticky během celého dne jsou na svahu sjezdovky. Oddávají se buď klasickému lyžování nebo provozují i snowboarding. Kromě sjezdového lyžování se jistě najde i mnoho z nás, kteří dávají přednost běžkaření. Ať již patříte do jakékoliv skupiny určitě si výlet do hor nenecháte ujít.

Nejvyšší čas začít plánovat
Podle posledních předpovědí nás má letos čekat opravdu pořádná zima s bohatou sněhovou nadílkou. Nezbývá tedy nic jiného než se již teď pomalu začít poohlížet po nějakém vhodném ubytování na horách. I na území České Republiky je z čeho vybírat, máme zde poměrně hodně zimních středisek, kde by si měl na to své přijít opravdu každý.

Během zimní dovolené by jste také neměli zapomenout na dodržování základních bezpečnostních pravidel, aby nedošlo k nežádoucím úrazům. Chraňte si také svoje osobní věci, známe to všichni, krádeží bohužel neustále přibývá a ani zimní střediska se jim nevyhýbají, ba právě opačně.

Přejeme vám tedy vydařenou zimní dovolenou plnou radovánek a nezapomenutelných chvilek, které strávíte s vašimi blízkými ať již při sportu venku nebo i odpočinku v horské chatě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*