Nezařazené

Lyžování v Tyrolsku na Kaunertaler Gletscher

Kaunertaler Gletscher

Přibližně 40 km na jihozápad od Innsbrucku leží údolí Kaunertal. Zdejší horská silnice vás dovede až do blízkosti cca 50 m od vleků, do nadmořské výšky 2750 m.

Lyžování v Kaunertaler Gletscher

Lyžování zde celoročně zajišťuje buď přírodní ledovcový sníh nebo sníh umělý. Naleznete zde 32 km lyžařských tratí a 9 lanovek, přičemž na své si přijdou snad všichni lyžaři, ať začátečníci nebo pokročilí, jelikož obtížnost sjezdovek je zde různorodá. Mimo lyžaře si zde přijdou na své i vyznavači snowboardingu. Najdete zde totiž zábavný park se sjezdovnkou pro freestyle a snowboard.

Ceny skipasů v Kaunertaler Gletscher

Ceny skipasů za dospělého člověka na den se pohybují kolem 36 euro, za dítě se pak platí snížené jízdné. Pokud si přijdete zalyžovat až v poledních hodinách, skipas na den pak stojí méně, stejně jako zakoupíte- li si skipas na 2 a více dnů.

Ubytování v Kaunertal

Ubytování v této oblasti nabízí mnoho penzionů a hotelů. Jedním z nich je Hotel Edelweiss, Apart Cafe Dorfbäck nebo Hotel Weisseespitze, zasazený do panorama rakouských Alp uprostřed luk a lesů. Jeho pokoje nabízejí snad veškeré zázemí a mimo to je v hotelu k dispozici sauna, wellness centrum, krytý bazén a další zařízení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*