Lyžování ve Strážné v Krkonoších

Skiareál Strážné

Skiareál Strážné je moderní horské středisko v Krkonoších. Nadmořská výška tohoto střediska je v průměru 800 m. Strážné se nachází mezi Vrchlabím a Špindlerovým Mlýnem.

Lyžování jedna radost

Lyžařům jsou zde nabídnuty čtyři sjezdovky všech obtížnostních kategorií. Můžete si zde zakoupit nejrůznější jízdenky na jízdné, počínaje několika jízdami a konče celosezónními skipasy. V areálu je dobře postaráno i o nejmenší lyžaře, těm je zde k dispozici dětský provázkový vlek. Provozní doba je během sezóny mezi 9.00 až 16.30. Večerní lyžování je potom připraveno od 18.30 do 21.00. Kromě samotného lyžování se můžete také věnovat snowboardingu. Raritou jsou potom večerní zimní projížďky na koních.

I běžkaři si přijdou na své

Skiareál Strážné je startovním místem k mnoha hřebenovým túrám, můžete odsud doběhnout až na Sněžku. Běžecké tratě jsou upravovány minimálně dvakrát za týden.

Široké možnosti ubytování

Pro ubytování je v tomto skiareálu k dispozici bezmála 2 500 lůžek.Ubytovat se můžete jak ve skromnějších horských chatách, tak v penzionech nebo bohatě vybavených apartmánech.

Pokud přemýšlíte o zimní dovolené v Krkonoších, můžete zvolit právě horské středisko Strážné, jistě se vám tady bude líbit.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *