Uncategorized

Chcete navštívit luxusní zimní letovisko?

Zimní dovolená 2013 již přichází a každým dnem se vydají tisíce a tisíce Čechů užívat si zimní čas, který je zvláště bohatý, na překrásné zážitky.

Chcete také některé netradiční zážitky pocítit na vlastní kůži a nechcete o nich slýchat jen z vyprávění? Pak navštivte opravdu luxusní rakouské letovisko Nassfeld, které se nachází ve spolkové zemi na jihu Rakouska s názvem Korutany, či chcete-li Korutansko. Samozřejmě můžete jet do tohoto letoviska prožít jedinečnou zimní dovolenou na lyžích, snowboardech, či běžkách, na což je toto místo opravdu ideální, ovšem můžete vyrazit i na silvestrovské pobyty, které nejenom využijete k relaxaci od shonu v práci, či velkých měst, ale také ke sportování, protože není nad to spojit příjemné s užitečným.

Mimo Silvestra na horách zde můžete prožít i Vánoce. Vánoce na horách jsou prostě kouzelné, a to nejenom proto, že je budete trávit tentokrát někde jinde, ale také proto, že kouzelná atmosféra hor s příjemným padáním sněhu vám vykouzlí nezapomenutelnou vánoční atmosféru.

Samotné letovisko Nassfeld patří mezi nejmodernější v celém Rakousku. Největší doménou tohoto letoviska je kabinová lanovka Millenium Express, která patří mezi ty vůbec nejdelší v Alpách. Letovisko Nassfeld má pro vás přichystáno přes 100 km upravovaných sjezdovek se všemi stupni obtížnosti, takže zde může lyžovat jak úplný laik, tak i ostřílený profesionál. Pro všechny jsou zde nastaveny takové podmínky, aby si lyžování co možná nejvíce užili. K tomu vám dopomůže stabilní počasí, které vám umožní díky svým hodnotám sněhových srážek, teplotě a krásnému slunci užít si vaše lyžování co možná nejvíce.

Vyzkoušejte letovisko Nassfeld a pociťte na vlastní kůži jedno z nejlepších míst pro lyžování!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*
*